600 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO ! 

İade Şartları


Cayma Hakkı- İade Süreci

biyudumdoga.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerinizi- cayma hakkı kullanılamayacak ürünlere ait sözleşmeler hariç olmak üzere- paketi açılmamış olması koşuluyla, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde faturası ile MNG KARGO aracılığıyla iade edebilirsiniz.

Ambalajı açılmış, bozulmuş, kırılmış ve kullanılmış ürünler iade alınamaz ve değişim yapılamaz.

Siparişinizde hasar ya da kusur tespit ettiğinizde [email protected]’a e-posta göndererek iade & değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile, fatura üzerinde nedenini belirterek tarafımıza göndermeniz halinde talebiniz işleme alınacaktır.

Almış olduğunuz ürünleri, karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

İade edilen ürün öncelikle tarafımızca incelenecek, yukarı da belirtilen şartlara uygun olup olmadığı belirlenecektir.

İade prosedürüne uygun olan ürünlerin iadesi onaylanır ve ücret iadesi 5 iş günü içerisinde tamamlanır. 5 iş günü süre ürünün tarafımıza tesliminden başlamaktadır.

Kurumsal satışlarda iade faturası gönderilmediği takdirde iade işlemi sağlanmayacaktır.

 

Ürün Değişimi

Ürün değişimi yalnızca ürünün hasarlı olması durumunda (kargo tarafından verilen tutanak formu istenecektir) ve birebir aynı ürün ile yapılabilecektir. Farklı ürünle değişim yapılmamaktadır.

Tarafınızca birebir ürün değişimi kabul edilmediği durumlarda, iade işlemi gerçekleştirilir.

Ürün değişim işlemi ürünün tarafımızca geri teslim alınmasından ve değerlendirilmesinden sonra 7 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.

Kargo şirketi tarafından teslim edilmek istenen paketin yırtık, ezik, açılmış veya ıslak olması durumunda kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ederek paketi teslim almayınız. Bize ulaşarak durumu bildiriniz. Tutanak tutulmadan teslim alınan, hasarlı ve eksik bildirimleri firmamız tarafından değerlendirilmemektedir.

 

Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Haller- İade Kabul Edilmeyen Haller

·       Teslim tarihinden itibaren 14 gün geçmiş ise cayma hakkı kullanılamaz.

·       Ürün hediyesinin ürünle iade edilmemesi durumunda cayma hakkı kullanılamaz.

·       Herhangi bir nedenle ambalajı açılmış ve kullanılmış ürünler ile müşteriye özel olarak hazırlanan ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.