600 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO ! 

6'lı Mix Soğuk Çay
859,00₺

Soğuk içeceklerin sağlıklı alternatifi olan soğuk çaylarımızın 6 farklı çeşidinin bir arada bulunduğu paketimiz ile hem ferahlayın hem de favorinizi belirleyin!


Hem  sağlıklı  hem  de  içimi  keyifli  yeni  lezzetler  mi  arıyorsunuz?

Soğuk  içeceklerin  sağlıklı  alternatifi  olan  soğuk  çaylarımızı  özellikle  sıcak  yaz  günlerinde keyifle  tüketebilirsiniz.  Soğuk  suya  atacağınız  soğuk  çay  poşetini  buzdolabında  1  gün bekletin.  Akabinde  kendinizi  ferahlamanın  yanında  aromatik  bir  yolculuğun  içerisinde bulacaksınız.  Çok  az  yer  kaplayan  pratik  ambalajları  sayesinde  kolayca  muhafaza  edilebilen  soğuk çayınızı  her  mevsim  gönül  rahatlığı  ile  hazırlayabilir,  demleme  sonunda  dilediğiniz meyveler  veya  nane  ile  süsleyerek  tüketebilirsiniz. Hazırlaması son  derece  kolay  olan  soğuk  çaylarımızı buz  ekleyerek  denemenizi  tavsiye  ederiz. Görseldeki şişe ürünün demli halini göstermek içindir ve fiyata-pakete dahil değildir.


İçindekiler

  • Milky Way Iced Tea Elmalı Soğuk Çay 25 gr 
  • Moon White Iced Tea Beyaz Soğuk Çay 18 gr
  • North Star Iced Tea Siyah Soğuk Çay 25 gr
  • Vanilla Sky Iced Tea Vanilyalı Soğuk Çay 25 gr
  • Pine Planet Iced Tea Ananaslı Soğuk Çay 25 gr
  • Red Universe Iced Tea Hibiskuslu Soğuk Çay 25 gr
Standart
Hem sağlıklı hem de içimi keyifli yeni lezzetler mi arıyorsunuz? Soğuk içeceklerin sağlıklı alternatifi olan soğuk çaylarımızı özellikle sıcak yaz günlerinde keyifle tüketebilirsiniz. Soğuk suya atacağınız soğuk çay poşetini buzdolabında 1 gün bekletin. Akabinde kendinizi ferahlamanın yanında aromatik bir yolculuğun içerisinde bulacaksınız. Çok az yer kaplayan pratik ambalajları sayesinde kolayca muhafaza edilebilen soğuk çayınızı her mevsim gönül rahatlığı ile hazırlayabilir, demleme sonunda dilediğiniz meyveler ve/ya nane ile süsleyerek tüketebilirsiniz. Hazırlaması son derece kolay olan soğuk çaylarımızı buz ekleyerek denemenizi tavsiye ederiz.
Ambalajından çıkardığınız soğuk çay poşetini 1 litre soğuk su dolu hava almayan ve kapaklı bir kaba atarak 24 saat boyunca buzdolabında bekletiniz. Demleme süresi sonunda suya aromasını ve rengini kazandıran çay poşetini çıkarıp, soğuk çayınızı içine buz ilave ederek servis etmeye hazır hale getirebilirsiniz. Soğuk çayınızı buzdolabında 1 hafta boyunca muhafaza edip tüketebilirsiniz. Daha yoğun aroma için 750 mL soğuk su ile demleme yapılabilir. Koku ve aroma kaybı yaşanmaması adına demleme işleminin mutlaka kapaklı ve hava almayan bir kapta yapılması gerekmektedir.