600 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO ! 

Vanilla Sky Iced Tea
Vanilyalı Soğuk Çay
166,99₺

Hem  sağlıklı  hem  de  içimi  keyifli  yeni  lezzetler  mi  arıyorsunuz?

Ambalajından çıkardığınız soğuk çay poşetini 1 litre soğuk su dolu hava almayan ve kapaklı bir kaba atarak 24 saat boyunca buzdolabında bekletiniz. Demleme süresi sonunda suya aromasını ve rengini kazandıran çay poşetini çıkarıp, soğuk çayınızı içine buz ilave ederek servis etmeye hazır hale getirebilirsiniz. Soğuk çayınızı buzdolabında 1 hafta boyunca muhafaza edip tüketebilirsiniz. Daha yoğun aroma için 750 mL soğuk su ile demleme yapılabilir. Koku ve aroma kaybı yaşanmaması adına demleme işleminin mutlaka kapaklı ve hava almayan bir kapta yapılması gerekmektedir. Soğuk çaylarımız ile kendinizi  ferahlamanın  yanında  aromatik  bir  yolculuğun  içerisinde bulacaksınız.  Çok  az  yer  kaplayan  pratik  ambalajları  sayesinde  kolayca  muhafaza  edilebilen  soğuk çayınızı  her  mevsim  gönül  rahatlığı  ile  hazırlayabilir,  demleme  sonunda  dilediğiniz meyveler  veya  nane  ile  süsleyerek  tüketebilirsiniz. Görseldeki şişe ürünün demli halini göstermek içindir ve fiyata-pakete dahil değildir.


İçindekiler

  • Rooibos Yaprağı
  • Mandalina
  • Limonotu
  • Vanilya Parçaları
  • Meyankökü
  • Doğal Vanilya Aroması 
Tek Ürün (25 gr)
3 x 25 gr paket
10 x 25 gr paket
Hem sağlıklı hem de içimi keyifli yeni lezzetler mi arıyorsunuz? Soğuk içeceklerin sağlıklı alternatifi olan soğuk çaylarımızı özellikle sıcak yaz günlerinde keyifle tüketebilirsiniz. Soğuk suya atacağınız soğuk çay poşetini buzdolabında 1 gün bekletin. Akabinde kendinizi ferahlamanın yanında aromatik bir yolculuğun içerisinde bulacaksınız. Çok az yer kaplayan pratik ambalajları sayesinde kolayca muhafaza edilebilen soğuk çayınızı her mevsim gönül rahatlığı ile hazırlayabilir, demleme sonunda dilediğiniz meyveler ve/ya nane ile süsleyerek tüketebilirsiniz. Hazırlaması son derece kolay olan soğuk çaylarımızı buz ekleyerek denemenizi tavsiye ederiz.
Ambalajından çıkardığınız soğuk çay poşetini 1 litre soğuk su dolu hava almayan ve kapaklı bir kaba atarak 24 saat boyunca buzdolabında bekletiniz. Demleme süresi sonunda suya aromasını ve rengini kazandıran çay poşetini çıkarıp, soğuk çayınızı içine buz ilave ederek servis etmeye hazır hale getirebilirsiniz. Soğuk çayınızı buzdolabında 1 hafta boyunca muhafaza edip tüketebilirsiniz. Daha yoğun aroma için 750 mL soğuk su ile demleme yapılabilir. Koku ve aroma kaybı yaşanmaması adına demleme işleminin mutlaka kapaklı ve hava almayan bir kapta yapılması gerekmektedir.